WYBIERZ MARKĘ PONIŻEJ BY SPRAWDZIĆ CENĘ

Cennik

Dlaczego wybrać gotową tylną belkę?
Odpowiedź jest prosta- oszczędność czasu! Wystarczy tylko do nas zadzwonić i złożyć zamówienie. Pracownicy naszej firmy dołożą wszelkich starań aby belka trafiła do Państwa w możliwie krótkim terminie. Poza tym gwarantujemy rzetelne przygotowanie towaru. Nasze produkty są starannie zapakowane, oznaczone unikatowym numerem, posiadają 3 letnią gwarancję, zawierają paragon lub fakturę VAT.

W Polsce wszyscy jesteśmy narażeni na częstsze naprawy zawieszenia w swoich autach ze względu na stan dróg oraz klimat. Warunki atmosferyczne (gorące lata i mroźne zimy) powodują szybsze zużywanie się elementów belki. Niewątpliwie można znaleźć wiele firm oferujących tylne belki do aut francuskich Peugeot, Citroen oraz Renault. Często wyznacznikiem naszego wyboru jest cena produktu. Nie dajmy się oszukać. Niska opłata bez wątpienia kusi, warto jednak sprawdzić czy osoba udzielająca nam informacji jest kompetentna i czy wzbudza nasze zaufanie. Często bowiem okazuje się że zakupiony przez nas produkt jest bezużyteczny a faktura VAT czy paragon są dodatkowo płatne.

Belki, które przeszły proces regeneracji rozsyłane zostają również do naszych magazynów na terenie całej Polski, gdzie są składowane i czekają na Państwa zamówienie.