Indywidualna obsługa

Zakup i dostawa tylnej belki – każda firma preferuje odbiór osobisty. My mamy mocno rozwinięty dział sprzedaży wysyłkowej. Każde zamówienie realizowane jest w 99% natychmiastowo co powoduje szybki czas dostarczenia. Najczęściej nie przekracza ono jednego dnia roboczego. Szanowni Państwo, poniżej przygotowaliśmy pełne wyjaśnienie procedury zakupu i dostawy tylnej belki w 10 krokach:

Krok 1 – wybór produktu:
Podczas zamówienia prosimy o informację:

Krok 2 – podanie danych Klienta:
Następnym krokiem jest podanie danych osoby zamawiającej.

Krok 3 – wybór opcji zapłaty:
W tej części wybieramy sposób zapłaty z następujących możliwości:

Krok 4 – wybór opcji dostawy:
Tu nie mamy wielkiego wyboru, jest to zawsze firma kurierska.

Krok 5 – złożenie zamówienia:
Można wybrać inny adres dostawy, który różni się od danych adresowych osoby zamawiającej. Jest to opcja potrzebna dla osób, które życzą sobie otrzymać tylną belkę na inny adres. W przypadków braku danych do FV (brak numeru NIP) automatycznie zostanie wystawiony paragon.

Krok 6 – potwierdzenie złożenia zamówienia:
potwierdzenie wszystkich wyżej wymienionych danych wysyłając do nas maila na adres biuro@tylnabelka.com

Krok 7 – wpłata:
W zależności od wybranej opcji zapłaty, oczekujemy na Państwa wpłatę i po jej dokonaniu zlecamy zamówienie na produkcję lub zlecamy bez zwłoki, a następnie wysyłamy za pobraniem.

Krok 8 – czas produkcji:
Belkę wysyłamy tego samego dnia jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 12. Czas realizacji liczymy od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub po złożeniu zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem).

Krok 9 – dostawa:
Tylną belkę wysyłamy jako część do samodzielnego założenia, zapakowaną w solidne paczki i za pośrednictwem firmy kurierskiej. W cenie przesyłki jest dostawa pod drzwi, ale kurier niestety nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki na wyższe piętra. Powodem są duże gabaryty i wewnętrzne przepisy przewoźnika. Kurier posiada numer do odbiorcy, przeważnie dzwoni i umawia się przed przyjazdem. Przesyłki wysyłamy zawsze priorytetem i za pośrednictwem firmy kurierskiej – UPS.
Jeżeli dostawa się opóźnia, prosimy o informację, a my będziemy interweniować u przewoźnika.

Krok 10 – odbiór towaru:
W momencie dostawy przesyłki należy dokładnie obejrzeć opakowanie pod kątem uszkodzeń. Jeśli stwierdzone są wyraźne uszkodzenia, to należy otworzyć przesyłkę przy kurierze i spisać z nim protokół szkody. Kurier ma obowiązek w tym pomóc. Brak spisanego protokołu może być przyczyną nieuznania reklamacji.

Inna możliwość – zamówienie telefoniczne:
Oczywiście zawsze możesz też złożyć zamówienie telefoniczne, dzwoniąc do naszych konsultantów w godzinach ich pracy. Wszelkie dane kontaktowe do nas znajdują się w zakładce „kontakt”.

Nasze tylne belki do aut francuskich marki Peugeot, Citroen, Renault są numerowane i posiada swoją dokumentację. Paczka zawiera oczywiście kartę gwarancyjną (36 miesięcy) oraz paragon lub Fakturę Vat.
Posiadamy na stanie praktycznie wszystkie rodzaje belek:

Mamy nadzieję, że nasze wyjaśnienia okazały się pomocne.

Aneta Urbańska
Obsługa Klienta
Godziny pracy: 7:00 do 15:00.
Kontakt: bielecka@tylnabelka.com, tel.: 730 970 011