O firmie

 

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Zdjęcie biura obsługi klienta naszego serwisu
Motto firmy TylnaBelka.com

Jesteśmy specjalistami w regeneracji tylnego zawieszania w autach Peugeot, Citroen, Renault. Wszystkie naprawy tylnej osi wykonujemy w naszej hali produkcyjnej, która jest wyposażona w specjalistyczną linię technologiczną do regeneracji tylnego zawieszenia.

W naszej hali produkcyjnej w danej chwili pracuje ok 20 osób, które przydzielone są do poszczególnych etapów naprawy tylnej belki. Każde stanowisko ma swojego lidera, który na bieżąco nadzoruje prace aby nasz produkt był najwyższej jakości.Dzięki nowoczesnym narzędziom regenerujemy dziesiątki belek dziennie do różnych modeli aut takich jak Peugeot 206, Peugeot 106, Peugeot 306, Peugeot 405, Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Citroen C5, Citroen Saxo, Citroen Xsara, Citroen Xsara Picasso, Renault Laguna, Renault Megane, Renault Scenic, Renault Kangoo.

Tylna belka dostarczana jest przez nas do setek firm w całej Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Większość firm zajmujących się regeneracją tylnej belki montuje gotowe produkty naszego wyrobu. Przygotowujemy kompleksowo każdą belkę do Peugeota, Citroena, Renault. Do tej pory naszym głównym odbiorcą były serwisy samochodowe lecz teraz chcemy również aby nasz produkt był bardziej dostępny i mógł trafić bezpośrednio do klienta indywidualnego. Montaż, wymiana tylnej belki skrętnej nie jest bardzo skomplikowana.

Każdy klient indywidualny ma swojego ulubionego mechanika, którego nie chce zmieniać. My jesteśmy dystrybutorem i możemy taką belkę, wysłać bezpośrednio do Waszego mechanika, który wykona całą naprawę a Państwo zaoszczędzą czas i pieniądze. Zadzwoń do Nas! Przekonasz się jakie to proste.