Regeneracja / naprawa tylnej belki Renault Megane Scenic

Renault Megane Scenic
4.6 (92.5%) 16 ocen

Produkowany w latach 1996 – 2003 samochód osobowy Renault Scenic o nadwoziu minivan i o rodzinnym charakterze został w roku 1997 uznany za samochód roku. Początkowo był on tylko odmianą nadwoziową modelu Megane. Z samochodu Renault Scenic zazwyczaj korzystały całe rodziny, wykorzystując często ponad miarę jego pojemność, przez co auto było w większości czasu jego użytkowania zbyt obciążone. Taka sytuacja przyczyniała się jako jeden z czynników (jazda po polskich drogach ma również w tym niemały udział) do zużywania się tylnej belki. Charakterystycznymi objawami, jakie można było zauważyć, było pochylenie kół tylnych, co świadczyło jednoznacznie, iż zawieszenie (tylna belka skrętna) podlega wymianie bądź regeneracji. W latach 2003 – 2009 Renault Scenic produkowany już w nowej odsłonie (2 generacja) wyeliminował wadę poprzednika.

Objawy kwalifikujące tylną belkę Renault Megane Scenic do regeneracji

Jak wiemy, dość częstą przyczyną uszkodzeń tylnego zawieszenia Renault Megane Scenic jest szybko postępująca degradacja elementów tylnej belki, zwłaszcza na drogach naszego kraju. Dlatego tak ważna jest nasza reakcja na niepokojące objawy, które o tym świadczą:

  • odgłosy piszczenia, skrzypienia i trzeszczenia dobiegające od strony tylnego zawieszenia – wynik korozji łożysk z tendencją do coraz większego tarcia,
  • luzy i stuki – kolejna faza powstałych uszkodzeń, które doprowadzają do utraty geometrii tylnej belki i pochylenia kół do środka,
  • deformacja otworów osadzenia łożysk w wahaczu lub w belce – utrata amortyzacji,
  • nierównomierne zużywanie się bieżnika opon,
  • niestabilna jazda samochodem Renault Megane Scenic.

Regeneracja tylnej belki Renault Megane Scenic

Kompleksowa oferta związana z regeneracją tylnych belek do takich marek jak Renault, Citroen czy Peugeot to nasza specjalność ugruntowana wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnym procesem technologicznym. Przez szereg lat funkcjonowania na rynku motoryzacyjnym uzyskaliśmy renomę rzetelnej firmy, która oferuje produkty najwyższej jakości i niewymagające reklamacji. Tylna belka do samochodu Renault Scenic jest jednym z wielu produktów, które niezmiennie cieszą się zaufaniem klientów.

Zamawiając tylną belkę do samochodu Renault i nie tylko:

  • masz pewność, że dobierzemy właściwy produkt do Twojego auta,
  • zyskujesz produkt po profesjonalnej regeneracji,
  • otrzymujesz tylną belkę gotową do bezproblemowej wymiany,
  • zyskujesz na czasie, ponieważ po zamówieniu przez internet natychmiast wysyłamy tylną belkę na Twój adres lub do warsztatu, w którym dokonasz wymiany.

 

Zapewnienie bezpieczeństwa na drodze jest naszym priorytetem. Każda regenerowana tylna belka do samochodu Renault Megane Scenic jest sprawdzana przez naszych specjalistów. Nasze produkty mają trzyletnią gwarancję bez limitu kilometrów i atrakcyjne ceny.

Cena: 800zł

Zadzwoń a my pomożemy ci w podjęciu decyzji. Produkt objęty 3 letnią gwarancją. O tylnych belkach wiemy wszystko!

Renault Megane Scenic 1 (1996-2003)

Rodzaj Gwarancja Cena (ze zwrotem starej belki) Cena (bez zwrotu starej belki) Koszt wysyłki
Wszystkie typy 3 lata 800 1100 150