SPRZEDAŻ TYLNYCH BELEK PO REGENERACJI - Białystok

Już od ponad dekady tylne belki zregenerowane przez naszą firmę przywracają komfort i bezpieczeństwo jazdy klientom z w całej Polsce. Nasza firma dostarcza naprawione belki skrętne również za granicę. Mamy swoich przedstawicieli w każdym województwie w kraju. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na regenerację tylnej belki z dowozem do Białegostoku, możesz napisać na adres email lub skorzystać z formularza na stronie. Specjalizujemy się w naprawach belek w Peugeotach, Citroenach i Renault. Odpowiednio wcześnie wymieniona belka skrętna może zapobiec trwałym uszkodzeniom zawieszenia, więc nie warto zwlekać, skontaktuj się z nami już dziś!

Fachowa regeneracja tylnej belki

Wymiana tylnej belki na zregenerowaną w Peugeot 206 zalecana jest co 120 tys. przejechanych kilometrów, ale dla każdego modelu okres żywotności belki skrętnej jest inny. Jeśli podczas jazdy słyszysz skrzypienie i piski, może to być sygnał, że to już najwyższa pora na naprawę tylnej belki. Również obniżenie tylnego zawieszenia powinno zwrócić Twoja uwagę. Zregenerowane belki dostarczamy do warsztatów w Białymstoku i całej Polsce. Po wykonaniu prac naprawczych sam montaż nie jest już skomplikowany, więc wyremontowaną przez nas belkę możesz powierzyć swojemu ulubionemu mechanikowi, a my damy Ci 3 lata gwarancji na zregenerowaną część.

Skorzystaj z ponad 10-letniego doświadczenia naszego zakładu. Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy jednymi z najlepszych. Zaufaj sprawdzonym specjalistom!

ZADZWOŃ I ZAMÓW TYLNĄ BELKĘ U SWOJEGO PRZEDSTAWICIELA!