TYLNA BELKA Citroen Berlingo - REGENERACJA

Citroen Berlingo

Uszkodzona tylna belka ?
Nasza oferta obejmuje kompleksową naprawę tylnej belki w Citroen Berlingo. Cała procedura regeneracji jest wykonywana na miejscu przez naszych specjalistów. Używamy tylko części najwyższej jakości gwarantujące osiągi producenta i zapewniające bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Czytaj więcej

Należąca do segmentu kombivanów pierwsza generacja Citroen Berlingo produkowana od 1996 roku jest z przeznaczenia typowo osobowo-dostawczego.

Berlingo to jeden z pierwszych tego rodzaju pojazdów, jaki pojawił się na rynku. Druga generacja, która znalazła się w salonach samochodowych, uzyskała między innymi nowe kształty i lepsze zawieszenie (zwłaszcza tylne). Wracając do pierwszej wersji, pomimo wielu zalet ma ona pewną istotną wadę: tylną belkę, która dość często ulega szybkiemu zużyciu lub uszkodzeniu. Zdarza się, że użytkownicy samochodów Citroen Berlingo bagatelizują pierwsze objawy awarii, przez co dochodzi nawet do skrajnych przypadków unieruchomienia pojazdu z uwagi na ocierające się o nadkola opony. Używanie samochodu jako jedynie dostawczego ma niebagatelny wpływ na pracę tylnej belki i jej naprawa niestety jest konieczna o wiele częściej, niż przewiduje to producent. W przypadku drugiej generacji sprawa wygląda nieco lepiej, aczkolwiek traktowanie samochodu Citroen Berlingo jako ciężarówki i częste przeładowania zdecydowanie nie służą tylnemu zawieszeniu.

Przeciążanie samochodu powoduje, że regeneracja tylnej belki w Citroen Berlingo jest niezbędna. Zazwyczaj polega ona na wymianie zużytych lub uszkodzonych części na nowe. Naprawa elementów, z których składa się tylne zawieszenie, dotyczy przede wszystkim wymiany:

 • czopów,
 • łożysk,
 • uszczelniaczy,
 • tulei metalowo-gumowych poprzecznicy.

Objawy kwalifikujące tylną belkę Citroen Berlingo do naprawy

 • skorodowanie czopów i łożysk igiełkowych spowodowane wilgocią wnikającą do wewnątrz tylnej belki,
 • piski i trzaski pochodzące z zatartych łożysk,
 • luzy i stuki spowodowane wytarciem się elementów tylnej belki – utrata geometrii polegająca na pochyleniu kół do wewnątrz pojazdu,
 • owalizacja otworów osadzenia łożysk igiełkowych w wahaczu lub w belce – ewidentna utrata amortyzacji,
 • niekorzystna zmiana parametrów zbieżności lub rozbieżności kół tylnych,
 • nadmierne zużywanie się bieżnika opon po stronie wewnętrznej,
 • duża niestabilność podczas prowadzenia samochodu Citroen Berlingo w czasie jazdy po nierównościach drogi,
 • uszkodzenia drążków skrętnych i stabilizujących w wyniku bocznej kolizji – obniżenie tyłu samochodu, wyraźne, metaliczne odgłosy pochodzące z okolic belki,
 • spowodowane kolizją defekty elementów metalowo-gumowych mocujących tylną belkę do nadwozia.

Oferta regeneracji tylnej belki samochodu Citroen Berlingo

Jako firma z bardzo dużym doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym specjalizujemy się w naprawach tylnych belek samochodów francuskich, w tym oczywiście modeli Citroen Berlingo. Zregenerowaną oś wysyłamy bezpośrednio do klienta lub warsztatu, w którym będzie odbywała się naprawa. Korzystając z zakupu przez Internet, masz możliwość skrócenia czasu oczekiwania, a tym samym szybszej naprawy belki w swoim Citroenie Berlingo.

Zapewnienie bezpieczeństwa na drodze jest naszym priorytetem, dlatego każda regenerowana tylna belka Citroen Berlingo jest przez nas sprawdzana pod każdym względem – by dać pewność najwyższej jakości naprawy. Nasze produkty mają trzyletnią gwarancję bez limitu kilometrów i atrakcyjne ceny.

Cena:

639 zł – 909 zł

Usługa regeneracji objęta 3 letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

 

ZADZWOŃ:

Lokalizacja:Numer telefonu:

Małopolskie

ul. Bieńczycka 5, Kraków

606 517 008

Wielkopolskie

Rynkowa 102, Przeźmierowo

608 725 410

Mazowieckie

Muszkieterów 72, Warszawa

534 119 111

Dolnośląskie

Westerplatte 55B, Świdnica

694 305 656

Cennik tylnej belki Citroen Berlingo (1996-2008)

RodzajGwarancjaCena (ze zwrotem starej belki)Cena (bez zwrotu starej belki)Koszt wysyłki
osobowy3 lata650950150
ciężarowy 600kg3 lata650950150
ciężarowy 800kg3 lata650950150

Sprawdź ceny przesuwając tabelę