cenajakosc

Tylna belka – skąd tyle różnic w cenach?

Tylna belka – skąd tyle różnic w cenach?

Biorąc pod uwagę różnice występujące miedzy cenami tej samej belki łatwo można się pogubić. Tak na prawdę proces regeneracji jest podobny w przypadku wielu firm konkurujących ze sobą.  Skąd zatem biorą się różnice pomiędzy cenami i w jaki sposób rozróżnić belkę fachowo zregenerowaną.

Wiele firm specjalizujących się w regeneracji tylnej belki stara się nas naśladować. Niestety nasz kompleksowy proces regeneracji pozwalający nam prowadzić bardzo niskie ceny zmusza naszych konkurentów do używanie chińskich łożysk i nie systematycznego wymieniania czopów, aby umożliwić dostosowanie im ich ceny do naszej. Nasza linia produkcyjna i bardzo doświadczona załoga pozwala nam produkować w szybkim tempie. Osiągane wyniki produkcji,  dynamiczny dział marketingowy oraz sprzedawcy technicznie znający się na naszych produktach tworzą firmę spełniającą najwyższe standardy.

Przeceny stosowane przez naszych konkurentów zazwyczaj są zwykłym chwytem marketingowym aby na siłę skierować klienta i po okazaniu rzeczywistej oferty, wcisnąć siłą belkę niskiej jakości. Udowodniliśmy że istnieje możliwość dostarczenia klientom jakościowego artykułu proponowanego w atrakcyjnej cenie dzięki bardzo wysokiej wiedzy, technice i doświadczeniu.

Wyróżnienie się poprzez jakość jest wyjątkowo ciężkim celem. Wiele firm wybiera atrakcyjną cenę jako jedyne kryterium w osiągnięciu oczekiwanego sukcesu. Ceny proponowane  przez naszą firmę są wynikiem długich lat rozwoju działalności. Cena tylnej belki jest zależna od używanych części do przeprowadzenia jej regeneracji. Czas poświęcony do wykonania całej procedury, jest już uzależniony od używanych narzędzi przyspieszających proces produkcji.

5/5 - (2 votes)